Bahsine Spor Bonusları

Bahsine Ödeme Yapıyor Mu?
Bahsine Ödeme Yapıyor Mu?

Bahsine spor bonusları ofisin bu alan ile sınırlı olarak vermiş olduğu hediye paralar anlamına gelir. Gerek ilk üyelik gerekse yatırım ve geri ödeme olmak üzere değişik birçok kategori söz konusudur. Bunlara katılım şartlarının nasıl olduğunu öğrenebilmek için yazımıza hemen bakabilirsiniz. 

Bahsine Kayıt Ol & Giriş Yap!

Bahsine Spor Hoşgeldin Bonusu Şartları Nelerdir?

İlk üyelik promosyonu her zaman çok büyük bir ilgi toplamasının yanı sıra Bahsine spor hediyeleri arasında en yüksek miktarlı olanıdır. Çünkü 500 TL’ye kadar kazanım elde edebilirsiniz. 100 TL aktarım şartı söz konusudur. Çevrim şartları hem yatırılmış olan para hem de bonus için geçerlidir. 10 kere 1,90 oranlı müsabakalar sayesinde katlamayı tamamladıktan sonra ilgili para üzerindeki tüm kullanım hakkı size geçmiş olacaktır.

Bahsine Spor Yatırım Bonusları Özellikleri Nelerdir?

Fakat Bahsine spor bonusları konusunda sektörün en iyilerinden birisi olmasının yanı sıra yatırıma göre de hediye verir. Şu promosyonlar öne çıkar;

  • Ancak Bahsine spor promosyonları arasında çevrim şartı olan yüzde 40 oranlı hediye öne çıkar.
  • Gece bonusunu yine siteden elde etmek mümkündür.
  • Gerek Minipay gerekse Mefete aktarımlarına işletmenin promosyon sunmuş olduğunu görmekteyiz.
  • Yüzde 20 oranlı çevrimsiz olan spor bonusu da ilgi görür. 

Bahsine Spor Bonusları

Bahsine Spor Risksiz Bet Bonusu Özellikleri Nelerdir?

Bahsine, her zaman ilk yatırıma özel olmasıyla dikkat çeken ve risk içermeyen bir promosyon sunar. Bunun oranının da yüzde yüz olduğunun altını çizmek lazım. 1000 TL gibi oldukça tatmin edici bir tutarın sahibi olabilirsiniz. Katılım şartının ise sadece 100 TL aktarım odluğunu görmekteyiz. İlk aktarımlarda geçerli olan paranın 5 kere 1,60 oranlı maçlarla çevrime sokulması şarttır. Güvenilir Bahsine sitesine giriş yapmak için tıklayın!

Bahsine Spor Kayıp Bonusu Şartları Nelerdir?

Lakin Bahsine spor bonusları almak için firmanın resmi sitesi kullanılır. Bunların arasında yer alan geri ödeme promosyonu her daim çok büyük bir ilgi görmesinin yanı sıra üyeler açısından avantajlıdır.  100 TL ya da bundan yüksek olan bir para kaybının hemen sonrasında canlı yardım alanından ilgili hediyeyi elde etmek mümkündür. Çevrim şartı yoktur ve maksimum yüzde 25 oranlıdır. 

Hemen Kayıt Ol!